Mieszkanie 51,4 m2 | Sprzedaż | Ciechanów, centrum
Ciechanów Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 06 Maj, 2026 19:16
239 000 zł
4686 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:51 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Inne
- Piętro :4 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1985
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 239 000 zł / 4686 zł/m2
Opis oferty
Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,4 m2 na czwartym(ostatnim) piętrze w centrum Ciechanowa przy ul. Batalionów
Chłopskich 21, osiedle Aleksandrówka.
NIERUCHOMOŚĆ OBEJMUJE:
2 pokoje + kuchnia + łazienka + korytarzbalkonpiwnica
ATUTY:
Blok ocieplony.Okna plastikowe.Domofon.Ogólnodostępne miejsca
parkingowe.Ciche, spokojne osiedle, blok z dala od ruchliwej ulicy.
DODATKOWE INFORMACJE:
Opłaty: czynsz ok. 600 zł + media (woda, prąd, gaz według
zużycia).Ogrzewanie wody: miejskie.Administracja: Spółdzielnia
Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Zamek” w
Ciechanowie.Mieszkanie aktualnie wynajmowane, istnieje możliwość
kontynuacji umowy najmu.Stan: do remontu.
LOKALIZACJA:
Blok znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym w bardzo
bliskiej odległości od przystanków autobusowych (ZKM linie: 3, 6,
7), marketów spożywczych, żłobka, placu zabaw, biblioteki,
niedaleko szkoły podstawowej, szpitala i kościoła – wszystko w
zasięgu od kilku do kilkunastu minut pieszo.
Po więcej informacji oraz w celu umówienia oględzin zapraszamy do
kontaktu telefonicznego oraz do Biura Nieruchomości Jasińscy w
Ciechanowie przy ulicy Płońskiej 53.
Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu
Lokalizacja: Ciechanów
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 203000 zł do 275000 zł Powierzchnia : od 43 m2 do 59 m2